Nocleg w Bieszczadach - pod Łopiennikiem

Piękne okoliczności przyrody, mnogość okazji do wypoczynku zarówno w formie aktywnej, jak i nieco mniej, a także znakomita lokalizacja umożliwiająca dogłębne poznanie zakamarków i tajemnic tutejszych lasów — tak w skrócie opisać można niepodważalne walory ośrodka Pod Łopiennikiem. Nazwa obiektu wywodzi się od pasma górskiego, którego najwyższy szczyt wznosi się na przeszło tysiąc metrów nad poziomem morza. Okoliczne szlaki, wiodące przez malownicze wzgórza oraz lasy to wprost doskonałe tło dla wędrówek wszelkiego typu.

Pod Łopiennikiem — coś dla miłośników fauny i flory

W naszym ośrodku, będącym częścią kompleksu Sadyba Bieszczadzka, czeka na Państwa szeroki wybór pokoi w różnych konfiguracjach. Schludny i estetyczny wystrój w połączeniu z wszelkimi możliwymi udogodnieniami stanowi idealne tło do relaksu w gronie rodziny i znajomych. Dodatkową atrakcje stanowi bliskie sąsiedztwo zwierząt gospodarczych — w tym również koni. Najmłodszych ucieszy zapewne także pobliski plac zabaw z trampoliną.

Galeria

Kontakt

Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

  Płatności

  • Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości nie mniejszej niż 20-30% wartości rezerwacji na podane konto bankowe w wierszu kontakt.
  • Brak wpłaty zadatku w uzgodnionym terminie powoduje automatyczną anulację rezerwacji.
  • Zadatek nie podlega zwrotowi.
  • Wpłata zadatku i tym samym dokonanie skutecznej rezerwacji oznacza akceptację warunków rezerwacji określonych w niniejszym regulaminie przez osobę dokonującą rezerwacji.
  • Niewykorzystanie całości pobytu przez Gościa na skutek późniejszego przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu niż wynika to z rezerwacji, nie skutkuje obniżeniem płatności za usługę.
  • Niepojawienie się Gościa do godz. 9.00 dnia następnego (przyjazd na drugi dzień) jest równoznaczne z rezygnacją rezerwacji i możliwością wynajęcia pokoju innemu Gościowi, jeżeli nie ustalono inaczej.
  • Pozostałą należność za pobyt należy uregulować w dniu przyjazdu.
  • Informujemy że w Gminie Cisna obowiązuje opłata klimatyczna 1,80 zł od osoby za dobę.

  Cennik

  Zapraszamy przez cały rok, ceny noclegów poza sezonem ustalane są indywidualnie i zależą od długości pobytu. W cenie noclegów w okresie od czerwca do listopada, wliczone jest śniadanie. Dodatkowo oferujemy możliwość wykupienia obfitej obiadokolacji (zupa, drugie danie) w cenie 35 zł od osoby dorosłej, 20 zł dla dzieci do lat 8 oraz bezpłatnie dla dzieci do lat 3.
  CZERWIEC
  pokój 2-osobowy,
  pokój 3-osobowy,
  pokój 4-osobowy,
  pokój studio.

  LIPIEC
  pokój 2-osobowy,
  pokój 3-osobowy,
  pokój 4-osobowy.
  pokój studio.
  SIERPIEŃ
  pokój 2-osobowy,
  pokój 3-osobowy,
  pokój 4-osobowy,
  pokój studio.
  WRZESIEŃ
  pokój 2-osobowy,
  pokój 3-osobowy,
  pokój 4-osobowy,
  pokój studio.

  PAŹDZIERNIK
  pokój 2-osobowy,
  pokój 3-osobowy,
  pokój 4-osobowy,
  pokój studio.
  W okresie Weekendu Majowego, Biegu Rzeźnika, Bożego Ciała, Maratonu Bieszczadzkiego oraz Sylwestra, ceny mogą ulec zmianie. Przy pobycie dłuższym niż 10 dni istnieje możliwość negocjacji ceny.
  UWAGA: Wszystkie ceny obejmują płatność za dobę ze śniadaniem; w celu uzyskania informacji szczegółowych o cenie, prosimy o kontakt telefoniczny.