Wakacje w Bieszczadach - agroturystyka Pod brzózką

Propozycja, którą z pewnością docenią miłośnicy niepowtarzalnych widoków — zapierająca dech w piersiach sceneria wzgórz pokrytych lasami, które malowniczo okalają ośrodek Pod Brzózką to coś, co na długo zapisze się w Państwa pamięci. Dogodna lokalizacja obiektu, jak również całego kompleksu Sadyba Bieszczadzka, to doskonała okazja na odwiedzenie całej gamy okolicznych atrakcji — od niesamowitych parków krajobrazowych i górskich szlaków, aż po mini-zoo czy też leśną kolejkę. Trudno o miejsce bardziej przyjazne pieszym wędrówkom.

Pod Brzózką — dla spragnionych relaksu na łonie przyrody

Nasz ośrodek oferuje wszystko, czego potrzeba Państwu, aby komfortowo i przyjemnie spędzić czas wolny. Estetyczny wystrój, przestronne zakwaterowanie w kilku wariantach, a także wspólna strefa jadalna z pełnym wyżywieniem (śniadanie, obiad, kolacja) to doskonała baza dla rodzinnych eskapad w nieznane. Spragnionym relaksu proponujemy również wizytę w klimatycznym barze serwującym regionalne piwo i lokalne przekąski.

Szczypta smaku Bieszczady

Obiekt "Pod Brzózką" w swojej ofercie posiada regionalne wyroby i przetwory.  Wyroby można zakupić bezpośrednio w pensjonacie lub na stronie internetowej szczyptasmakubieszczady.pl

Galeria

Kontakt

Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

  Płatności

  • Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości nie mniejszej niż 20-30% wartości rezerwacji na podane konto bankowe w wierszu kontakt.
  • Brak wpłaty zadatku w uzgodnionym terminie powoduje automatyczną anulację rezerwacji.
  • Zadatek nie podlega zwrotowi.
  • Wpłata zadatku i tym samym dokonanie skutecznej rezerwacji oznacza akceptację warunków rezerwacji określonych w niniejszym regulaminie przez osobę dokonującą rezerwacji.
  • Niewykorzystanie całości pobytu przez Gościa na skutek późniejszego przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu niż wynika to z rezerwacji, nie skutkuje obniżeniem płatności za usługę.
  • Niepojawienie się Gościa do godz. 9.00 dnia następnego (przyjazd na drugi dzień) jest równoznaczne z rezygnacją rezerwacji i możliwością wynajęcia pokoju innemu Gościowi, jeżeli nie ustalono inaczej.
  • Pozostałą należność za pobyt należy uregulować w dniu przyjazdu.
  • Informujemy że w Gminie Cisna obowiązuje opłata klimatyczna 1,80 zł od osoby za dobę.