Pod Źródełkiem - ekologiczna agroturystyka

Ośrodek Pod Źródełkiem stanowi część naszego kompleksu wypoczynkowego Bieszczadzka Sadyba. Podobnie jak pozostała trójka obiektów, jest on położony w miejscowości o dźwięcznej nazwie Dołżyca, stanowiącej doskonały punkt wyjścia do czerpania przyjemności z niezliczonych atrakcji tego regionu. Malownicza okolica sprzyja relaksowi w każdej formie — zarówno tej aktywnej, jak i nieco bardziej stonowanej. Pokryte drzewami wzgórza okalające teren ośrodka to z kolei gwarancja zapierających dech w piersiach widoków o każdej porze roku.

Pod Źródełkiem — odpoczynek na łonie natury

Sam ośrodek to przede wszystkim atrakcyjny wizualnie wystrój, łączący w sobie tradycyjny klimat oraz nowoczesne rozwiązania zapewniające komfort i wygodę odwiedzających. Wiele wariantów zakwaterowania do wyboru, prywatna łazienka w każdym pokoju, a także apartamenty z doskonale wyposażoną kuchnią. Uzupełnieniem powyższego jest przestronny salon wspólny, wraz z kominkiem, piłkarzykami oraz kolorowym kącikiem zabaw dla dzieci.

Galeria

Kontakt

Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

  Płatności

  • Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości nie mniejszej niż 20-30% wartości rezerwacji na podane konto bankowe w wierszu kontakt.
  • Brak wpłaty zadatku w uzgodnionym terminie powoduje automatyczną anulację rezerwacji.
  • Zadatek nie podlega zwrotowi.
  • Wpłata zadatku i tym samym dokonanie skutecznej rezerwacji oznacza akceptację warunków rezerwacji określonych w niniejszym regulaminie przez osobę dokonującą rezerwacji.
  • Niewykorzystanie całości pobytu przez Gościa na skutek późniejszego przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu niż wynika to z rezerwacji, nie skutkuje obniżeniem płatności za usługę.
  • Niepojawienie się Gościa do godz. 9.00 dnia następnego (przyjazd na drugi dzień) jest równoznaczne z rezygnacją rezerwacji i możliwością wynajęcia pokoju innemu Gościowi, jeżeli nie ustalono inaczej.
  • Pozostałą należność za pobyt należy uregulować w dniu przyjazdu.
  • Informujemy że w Gminie Cisna obowiązuje opłata klimatyczna 2,00 zł od osoby za dobę.

  Cennik

  Zapraszamy przez cały rok, ceny noclegów poza sezonem ustalane są indywidualnie i zależą od długości pobytu. W cenie noclegów w okresie od czerwca do listopada, wliczone jest śniadanie. Dodatkowo oferujemy możliwość wykupienia obfitej obiadokolacji (zupa, drugie danie) w cenie 50 zł od osoby dorosłej, 30 zł dla dzieci do lat 8 oraz bezpłatnie dla dzieci do lat 3.
  *W sezonie zimowym ze względu na wysoki koszt opału i cen prądu koszt wynajmu pokoi ustalany będzie indywidualnie. Po więcej informacji prosimy o kontakt.
  Pokój Wysoki sezon
  (lipiec, sierpień)
  Niski sezon
  (maj, czerwiec, wrzesień, październik)
  Poza sezonem*
  (pozostałe miesiące)
  Pokój 2-osobowy 280 zł za dobę 280 zł za dobę 220 zł za dobę
  Pokój 3-osobowy 380 zł za dobę 360 zł za dobę 280 zł za dobę
  Pokój 4-osobowy 440 zł za dobę 420 zł za dobę 300 zł za dobę
  Pokój studio 480 zł za dobę 460 zł za dobę 350 zł za dobę
  Apartament 2-osobowy
  (sypialnia, pokój dzienny z aneksem kuchennym)
  340 zł za dobę 320 zł za dobę 260 zł za dobę
  Apartament 3-osobowy
  (sypialnia, pokój dzienny z aneksem kuchennym)
  420 zł za dobę 400 zł za dobę 300 zł za dobę

  * Ceny pokoi mogą ulec zmianie podczas świąt, ferii zimowych oraz długich weekendów

  * Dodatkowa osoba w pokoju - koszt 40 zł

  W sezonie wysokim oraz niskim w cenie pokojów jest również śniadanie w formie szwedzkiego buferu.
  Poza sezonem śniadanie można domówić na życzenie.