Agroturystyka pod Horodkiem w Bieszczadach

Nazwa ośrodka Pod Horodkiem pochodzi od pobliskiego szczytu górskiego, który stanowi jedną z wielu atrakcji czekających na odwiedzających tutejsze strony. Obiekt, podobnie jak cały kompleks Bieszczadzka Sadyba, położony jest w miejscowości Dołżyca. Tak dogodna lokalizacja pozwala łatwo dostać się do większości wartych odwiedzenia miejsc, a tych w naszym regionie z pewnością nie brakuje. Wycieczki piesze i rowerowe, parki krajobrazowe i pomniki przyrody — miłośnikom natury z pewnością nie zabraknie ciekawych zajęć.

Pod Horodkiem — natura w Twoim zasięgu

Bogata oferta dostępnych wariantów zakwaterowania oraz niezwykle atrakcyjny wystrój, przywodzący na myśl kombinację najnowszych trendów z klasycznym zacięciem, to powody, dla których goście chętnie do nas wracają — i to o każdej porze roku. Uzupełnienie domowego klimatu stanowią wspólna jadalnia oraz salon z telewizorem, kącikiem dziecięcym oraz zestawem gier do wspólnej zabawy. Doskonałym tłem do rodzinnego relaksu jest także zewnętrzny plac zabaw z boiskiem do siatkówki.

Galeria

Kontakt

Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

  Płatności

  • Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości nie mniejszej niż 20-30% wartości rezerwacji na podane konto bankowe w wierszu kontakt.
  • Brak wpłaty zadatku w uzgodnionym terminie powoduje automatyczną anulację rezerwacji.
  • Zadatek nie podlega zwrotowi.
  • Wpłata zadatku i tym samym dokonanie skutecznej rezerwacji oznacza akceptację warunków rezerwacji określonych w niniejszym regulaminie przez osobę dokonującą rezerwacji.
  • Niewykorzystanie całości pobytu przez Gościa na skutek późniejszego przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu niż wynika to z rezerwacji, nie skutkuje obniżeniem płatności za usługę.
  • Niepojawienie się Gościa do godz. 9.00 dnia następnego (przyjazd na drugi dzień) jest równoznaczne z rezygnacją rezerwacji i możliwością wynajęcia pokoju innemu Gościowi, jeżeli nie ustalono inaczej.
  • Pozostałą należność za pobyt należy uregulować w dniu przyjazdu.
  • Informujemy że w Gminie Cisna obowiązuje opłata klimatyczna 1,80 zł od osoby za dobę.